Casa Di Gino Bed and Breakfast

  • Wi-Fi
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Οι πελάτες μπορούν να επισκεφθούν την Πιάτσα Ματζόρε που βρίσκεται σχεδόν 2 χλμ. από το άνετο Casa Di Gino Bed and Breakfast Μπολόνια. Το ξενοδοχείο είναι γνωστό για άριστες υπηρεσίες και φιλικό προσωπικό.

Τα δωμάτια περιλαμβάνουν παροχές καφέ και τσαγιού, καθώς και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια για την άνεσή σας. Παρέχουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός για την άνεση των πελατών.

Το πρωινό σερβίρεται κάθε πρωί στον κήπο. Το Trattoria di Via Serra απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το Casa Di Gino Bed and Breakfast και προσφέρει αιμιλιανή κουζίνα.

Αυτό το άνετο ξενοδοχείο απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από σιδηροδρομικό σταθμό Bologna Centrale και περίπου 600 μέτρα από τον σιδηροδρομικό σταθμό Bologna Centrale. Οι πελάτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Παλάτσο Ντ' Ακούρσιο σχεδόν 2,1 χλμ. από το Casa Di Gino Bed and Breakfast. Οι πελάτες μπορούν να βρουν τον Καθεδρικό Ναό της Μπολόνιας, σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Tiarini και βρίσκεται σε απόσταση 150 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Di Gino Bed and Breakfast Μπολόνια
Bb Veronesi
Τιμή μόνο για κινητά

Bb Veronesi

8.9
Έξοχο 642 σχόλια
37 μ από το κατάλυμα
USD 97 USD 87
ανά νύχτα
Blueshouse La Fenice
Τιμή μόνο για κινητά

Blueshouse La Fenice

9.1
Άριστο 419 σχόλια
63 μ από το κατάλυμα
USD 106 USD 95
ανά νύχτα
Stazione Centrale
Τιμή μόνο για κινητά

Stazione Centrale

64 μ από το κατάλυμα
USD 45 USD 41
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Bologna Centrale Railway Station
    200 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 22:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας037006-AF-00447,IT037006B4JAL5BICO
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🌇
      Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Casa Di Gino Bed and Breakfast;
      Το κέντρο της πόλης Μπολόνια απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από τo Casa Di Gino Bed and Breakfast.
    • Τo Casa Di Gino Bed and Breakfast βρίσκεται κοντά σε αεροδρόμιο;
      Το πλησιέστερο σε τo Casa Di Gino Bed and Breakfast αεροδρόμιο είναι το της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε που απέχει 5 χλμ. ή περίπου 15 λεπτά οδικώς.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχεται τo Casa Di Gino Bed and Breakfast;
      Τo Casa Di Gino Bed and Breakfast δέχεται Visa, CartaSi και Maestro.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Bologna Centrale Railway Station
    200 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casa Di Gino Bed and Breakfast Μπολόνια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο